ATNEŠKITE SAVO ĮRENGINĮ Į NAUGARDUKO G. 95

ARBA

MES SPECIALIOMIS DIRBTUVĖMIS GALIME ATVYKTI PAS JUS - NEMOKAMAI!

BEVEIK VISI REMONTO DARBAI ATLIEKAMI PER 15 MIN!

DUOMENŲ SAUGUMAS GARANTUOTAS - REMONTAS ATLIEKAMAS PRIE JŪSŲ AKIŲ!

GARANTIJOS TIPAI - NUO 6 MĖN. IKI "LIFETIME"!

MEISTRŲ PATIRTIS - DAUGIAU NEI 20 METŲ!

 


 

Registracija
Internetu arba +37065916057

 


 

iPhone remontas Vilniuje - FixVan.lt

Sveiki atvykę į FixVan.lt - Jūsų iPhone remonto ekspertus Vilniuje! Mes pasiruošę Jums padėti su visais iPhone telefonų gedimais. Ar esate susidūrę su įvairiomis iPhone gedimų problemomis, tokiomis kaip sugedęs ekranas ar baterija, prastai veikiantys garsiakalbiai arba jutikliai? Mes galime Jums padėti!Mūsų komanda yra sudaryta iš profesionalių meistrų, kurie turi ilgametę patirtį iPhone remonto srityje. Mes taikome aukščiausius standartus, kad užtikrintume kokybišką paslaugą. Be to, mes naudojame tik aukštos kokybės dalis, kad būtų užtikrintas Jūsų iPhone ilgaamžiškumas.

Jei jūsų iPhone reikalauja remonto, esame čia, kad padėtume jums greitai ir efektyviai jį sutvarkyti. Mūsų tikslas yra suteikti jums kokybišką paslaugą už prieinamą kainą. iPhone remontas: ar verta?

Taigi, ar verta remontuoti seną iPhone? Tai priklauso nuo keleto faktorių. Pirmiausia, koks yra gedimo pobūdis ir kaip tai veikia Jūsų iPhone veikimą. Jei tai yra lengvai pataisoma problema, tokia kaip sugedęs ekranas, tada tikrai verta remontuoti, ypač jei esate patenkinti savo seno iPhone naudojimu.


Jei vis dėlto norite remontuoti savo seną iPhone, mes galime Jums padėti. Mes teikiame įvairias iPhone remonto paslaugas, pradedant nuo ekranų iki baterijų keitimo iki garsiakalbių remonto ir visa kita. Mes taip pat galime diagnozuoti bet kokius neaiškius gedimus ir suteikti kvalifikuotą konsultaciją.


Mes suprantame, kad Jūsų iPhone yra Jūsų kasdieninio gyvenimo dalis, todėl stengiamės kuo greičiau atlikti remontą ir grąžinti Jį Jums. Mes taip pat siūlome konkurencingas kainas ir garantijas už mūsų teikiamas paslaugas.


Taigi, jei ieškote patikimo ir kokybiško iPhone remonto Vilniuje, susisiekite su FixVan.lt


 

Registracija
Internetu arba +37065916057

 


Kaip atliekamas iPhone remontas?

iPhone yra išskirtinis ir brangus telefonas, kuris gali sukelti nemažai problemų, jei jis sugenda ar sulūžta. Tačiau neverta jaudintis, nes FixVan.lt gali atlikti visus iPhone remonto darbus profesionaliai, greitai ir efektyviai. Štai kaip atliekamas iPhone remontas mūsų specialistų:


Išsianalizuojame gedimą

Pirma, mes išsiaiškiname, koks yra gedimo pobūdis, kad galėtume atlikti reikalingus iPhone remonto darbus. Atlikę detalią diagnostiką, mes sugebame nustatyti, kokie yra gedimo mastai, ir ką reikia pakeisti ar sutaisyti.


Pakeičiame dalis arba sutvarkome programinę įrangą

Kai mes nustatome, kas su telefonu negerai, imamės veiksmų ir sutvarkome telefoną. Jei reikia pakeisti kurią nors iPhone dalį, mes ją greitai ir efektyviai pakeičiame. Taip pat atliekame programinės įrangos atnaujinimus ir reikiamas programines pataisas.


Patikriname, ar telefonas veikia tinkamai

Po iPhone remonto darbų, mes visuomet atliekame detalius patikrinimus, kad įsitikintume, jog telefonas veikia tinkamai. Tik po to, kai esame įsitikinę, kad telefonas yra visiškai sutvarkytas ir be jokių gedimų, mes grąžiname jį savininkui.


Kiek trunka iPhone remontas?

iPhone remonto trukmė priklauso nuo to, kokia yra problema ir kokias dalis reikia keisti ar remontuoti. Tačiau FixVan.lt siūlo greitą ir efektyvų iPhone remonto paslaugų teikimą, todėl remontas paprastai trunka ne ilgiau kaip 30 minučių. Visuomet stengiamės kuo greičiau ir efektyviau atlikti remonto darbus, kad galėtumėte vėl naudotis savo iPhone telefonu be jokių problemų.Kiek kainuoja iPhone remontas?

Tai yra pagrindinis klausimas, kurį dažniausiai užduoda žmonės, turintys problemų su savo iPhone. Iš esmės kaina priklauso nuo remonto pobūdžio. Tačiau FixVan.lt siūlo prieinamas kainas, kurios yra ženkliai mažesnės nei oficialiuose Apple servisuose. Pas mus iPhone remontas įprastai kainuoja nuo 30 iki 200 eurų.


iPhone remontas. Ekrano keitimas.

Viena dažniausiai remontuojamų iPhone dalių yra ekranas. Jei jūsų iPhone ekranas yra suskilęs, sudužęs arba neveikiantis, mūsų technikai gali jį pakeisti. Tai yra viena iš populiariausių mūsų teikiamų paslaugų. Remontas paprastai atliekamas per 30 minučių. Priklausomai nuo modelio ir ekrano tipo (originalus ar analogas) jo keitimo kaina gali būti nuo 40 iki 370 eurų.


iPhone remontas. Baterijos keitimas.

Jeigu Jūsų iPhone baterija greitai išsikrauna arba jūsų iPhone staiga nustoja veikti, problema gali būti susijusi su baterija. Jos keitimas paprastai atliekamas per 15 minučių, o kaina priklauso nuo jūsų iPhone modelio ir papildomų darbų apimties.  Baterijos keitimo kaina svyruoja nuo 30 iki 100 eurų.


iPhone remontas. Stikliuko keitimas.

Jeigu Jūsų iPhone ekrano stiklas yra įtrūkęs FixVan.lt technikai gali greitai ir efektyviai jį pakeisti. Remontas paprastai atliekamas per 15 minučių, o kaina priklauso nuo jūsų iPhone modelio. Stikliuko keitimo kaina gali svyruoti nuo 50 iki 250 eurų.


 


Kodėl FixVan.lt geriausias pasirinkimas?

Mes suteikiame garantiją visiems atliekamiems remontams. Tai reiškia, kad jei po remonto jūsų iPhone vėl sugedo, mes jį sutvarkysime nemokamai. Taip pat suteikiame nemokamą konsultaciją ir patarimus susijusius su iPhone priežiūra ir remontu.


Mūsų technikai yra profesionalūs ir patyrę, todėl jūsų iPhonas bus patikimai sutvarkytas. Be to, mes naudojame tik originalias ir kokybiškas iPhone dalis, kad jūsų iPhone veiktų kaip naujas. Mes taip pat pasiruošę atvykti į Jums patogią vietą ir sutvarkyti Jūsų įrenginį Jum matant, todėl būsite ramūs dėl savo duomenų saugumo.


Jei jūsų iPhone sugedo ir jūs ieškote patikimos ir profesionalios techninės pagalbos, FixVan.lt yra geriausias pasirinkimas. Mes specializuojamės iPhone remonte ir suteikiame greitus, kokybiškus ir prieinamus remonto sprendimus, kad jūsų iPhone greitai grįžtų į normalią veikimo būseną.


Originalios dalys ir kokybiški analogai

Remontui naudojame originalias dalis arba kokybiškus analogus, kad jūsų iPhone veiktų kaip naujas. Tai svarbu ne tik dėl iPhone veikimo, bet ir saugumo. Nekokybiškos dalys gali sukelti pavojų jūsų telefonui ir duomenims, todėl mes pasirinkome naudoti tik aukštos kokybės ir originalias dalis.


Patyrę technikai

FixVan.lt technikai yra profesionalūs ir patyrę remontuojant iPhone. Mes išsamiai stebime rinką ir naujoves technologijų srityje, kad būtume pasiruošę atlikti bet kokią remonto užduotį. Mūsų technikai reguliariai mokosi ir tobulina savo žinias ir įgūdžius, kad būtų pasiruošę diagnozuoti ir sutvarkyti bet kokias iPhone problemas.


Garantija

FixVan.lt suteikia garantiją visiems atliekamiems remontams, todėl jūs galite būti tikri, kad jūsų iPhone bus sutvarkytas profesionaliai ir kokybiškai. Jei po remonto kyla papildomų problemų, mes pasiruošę nemokamai ištaisyti klaidas arba prisiimti atsakomybę už bet kokius papildomus remonto poreikius.


Kainos

FixVan.lt siūlo konkurencingas kainas. Mes visada stengiamės suteikti geriausią kainą ir kokybės santykį, kad mūsų klientai galėtų gauti aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą.